Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Bądź sobą
Teatr Vaśka - Bądź sobą
Teatr Vaśka - Bądź sobą
więcej zdjęć

Jak to często w życiu bywa, to co odległe bardzo nam się podoba, a to co mamy w zasięgu ręki zazwyczaj nam nie odpowiada.
Zamysłem autorki przedstawienia jest ukazanie dziecięcej publiczności , problemu akceptacji samego siebie. Jeśli się jest dobrym, to nie koniecznie trzeba być ładnym i bogatym do tego, by otoczenie nas aprobowało, wystarczy uwierzyć w siebie.

Mały Zajączek jest niecierpliwy i niezadowolony z tego, że trzeba słuchać mamy. Wie, że gdyby był duży, mógłby sam o sobie decydować. Podobne rozterki przeżywa Wilk tyle, że on chciałby być małym wilczkiem, którego wszyscy kochają. Spotykają się na leśnej polance i dokonują zamiany. A co z tej zamiany wyniknęło, zawarte jest w tytule przedstawienia. Inscenizacja sztuki została pomyślana tak, by oprócz walorów dydaktycznych, widz doznał również wrażeń estetycznych. By mógł nacieszyć swoje oczy widokiem pięknej kolorowej scenografii, a także podziwiać postaci lalkowe i aktorów w maskach teatralnych. Całość została ubarwiona piękną muzyka, a songi wykonywane przez bohaterów bajki, mogą stać się dziecięcymi przebojami.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, oraz dla widzów młodszych klas szkół podstawowych.
Czas trwania przedstawienia ok. 50 min.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Bądź sobą  
(360 KB / .pdf)