Repertuar

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Trzy Świnki
Teatr Vaśka - Trzy Świnki
Teatr Vaśka - Trzy Świnki
więcej zdjęć

"Trzy Świnki" to spektakl oparty na dobrze znanej baśni Jennifer Greemmway pod tym samym tytułem. Nasze przedstawienie różni się jednak od oryginału.
Dzieje się to głównie za sprawą wilka, który wykreowany został na pokornego, sympatycznego, ceniącego ład i porządek ekologa.

Główne bohaterki spektaklu to oczywiście trzy świnki: Damcia - modnisia i elegantka, Wzorcia - mól książkowo-komputerowy i Chrumcia - brudas i obżartuch. Po burzliwej kłótni siostrzanej Świnki rozstają się i każda z nich chce wybudować własny dom na zimę. Jednak jak się później okazuje nie jest to takie proste. W budowach przeszkadza wilk, który jako stróż ekologii nie dopuszcza do zaśmiecania lasu. Jeden z domów przyciąga jednak jego szczególną uwagę i kiedy chce go sprzątnąć, dostrzega w nim coś, czego nigdy w swoim życiu nie doświadczył.
Mimo wzniosłych idei, którym służy to przedstawienie, jest ono bardzo pogodne. Nasycone jest dużą ilością zabawnych sytuacji i mnóstwem piosenek, do których muzykę i aranżacje stworzył Krzysztof Zaremba przy współpracy Artura Forkasiewicza będącego jednocześnie realizatorem dźwięku.

Widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnymi.
Czas trwania spektaklu 50 minut.

 Udostępnij na Facebooku
 Udostępnij na Google+
 Udostępnij na Twitterze
Pliki do pobrania
1.
pobierz plik
Trzy Świnki  
(2 MB / .pdf)